fbpx

Płaski Brzuch

Zbędne kilogramy nie pozwalają Ci cieszyć się energią i dobrym samopoczuciem? Przygotowałam dla Ciebie jadłospis, który ma wesprzeć Twój metabolizm i utratę masy ciała. Smacznie, kolorowo, zdrowo! Jeśli jesteś gotowy wymienić garderobę na rozmiarówkę mniejszą – ta opcja świetnie się sprawdzi.

Formuła Zdrowia

Dieta dla Twojego ciała i umysłu. Oparta o autorskie przepisy, pełne odżywczych składników. Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki, zacząć zdrowo się odżywiać i poczuć różnicę własnej efektywności wybierz tą dietę.

Szczęśliwe Jelita

Ciągły dyskomfort, naprzemienne biegunki i zaparcia. Uciążliwe wzdęcia i problematyczne wizyty w toalecie. Jeśli, któryś z tych objawów dotyczy także Ciebie – wybierz dietę opartą o formułę low FODMAP i GAPS.

Sweet Life

Wybierz jeśli masz podwyższony wynik stężenia glukozy we krwi, posiadasz diagnozę rozpoznanej cukrzycy typu 2 lub jesteś w grupie ryzyka ze względu na występowanie cukrzycy w rodzinie.

lub
dobierz dietę indywidualną

DOBIERZ DIETĘ

Określ swój CEL

Dopasuj plan żywieniowy do swoich preferencji, wybierając spośród wcześniej przygotowanych, autorskich diet opracowanych przez dietetyka klinicznego lub spersonalizuj współpracę pozwalając mi, dobrać indywidualną dietę w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb.

Oceń swoją aktualną dietę

Jeśli nie interesują Cię konkretnie rozpisane diety, a chcesz dowiedzieć się jakie modyfikacje należy wprowadzić w dotychczasowym sposobie odżywiania, ta opcja jest idealna dla Ciebie.

70 zł