fbpx

DIETA

Płaski Brzuch

Zbędne kilogramy nie pozwalają Ci cieszyć się energią i dobrym samopoczuciem?

Przygotowałam dla Ciebie jadłospis, który ma za zadanie wesprzeć Twój metabolizm i utratę masy ciała. Smacznie, kolorowo, zdrowo! Jeśli jesteś gotowy wymienić garderobę na rozmiarówkę mniejszą – ta opcja świetnie się sprawdzi.

Dieta gotowa szczególnie polecana dla osób, które borykają się z nadwagą. Jeśli cierpisz na otyłość I stopnia ( BMI > 34,9 kg/m2) lepszym rozwiązaniem będzie współpraca indywidualna .

ETAPY

Przebieg dietoterapii

ETAP I

REDUKCJA

Utrata zbędnych kilogramów.

ETAP II

STABILIZACJA

Masy ciała i osiągniętych efektów.

ETAP III

UTRWALENIE

Nowej sylwetki i świadomych nawyków.

Redukcja masy ciała

Redukcja masy ciała to proces niezwykle indywidualny. Przeciętna utrata masy ciała w zdrowym i fizjologicznie bezpiecznym tempie powinna wynosić około 2 kg / miesiąc. Gdy Twoim celem jest utrata dużej ilości kilogramów rozłóż go odpowiednio w czasie.

1-2 miesięcy

3-10kg

3-5 miesięcy

10-15 kg

6-12 miesięcy

15-25 kg

Przy planowaniu redukcji masy ciała należy uwzględnić okresy naturalnego przestoju wagi. Kluczowy jest także czas poświęcony na edukację żywieniową i zmianę nawyków oraz ich utrwalenie w codziennym życiu.

Zacznij już dziś

W kilka minut otrzymasz autorski plan żywieniowy dopasowany do Twojego zapotrzebowania kalorycznego oraz preferencji. Nie czekaj, zacznij zdrowieć już teraz.

Wybierz swój wariant kaloryczny

Oblicz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne .